limuzin kiralama
c
 
 
 
 
 
 


SIKÇA SORULAN SORULARINIZ

c
 

Neden limuzin kiralayalım ?

Öncelikle rahat ve konforlu olmak için. Limuzin tarzı otomobilerde iç mekanın çok geniş olmasından dolayı inme – binme kolaylığı olur. Ayrıca sunduğu prestij ve imajdan dolayı düşündüğünüz organizasyona fark katabilirsiniz

 Portföyünüzde başka araçlar mevcut mu ?

Hayır… Size layık olan araçlar içinde en iyilerini seçtik

Şoförsüz kiralayabilir miyiz ?

Hayır… Limuzin, klasik otomobillerimiz ve lüks araçlarımız tamamen özel şoförler eşliğinde kullanılmakta, siz de keyfini sürmekte olacaksınız.

Yakıt dahil mi ?

Evet… Belirtilen fiyatlara yakıt giderleri dahildir

Kiralama sınırsız km olarak mı ?

Hayır… Bu konuyu Rent-a car mantığı dışında ele almak lazım. Bu araçların değerleri çok yüksek olup, tamamına yakını 8 silindirli ve bakımları son derece pahalı koşullarda yapılmaktadır. Buna göre 6 saate kadar 70 km – 10 saate kadar 110 km sınırlaması vardır.

Ne kadar zaman önce rezervasyon yapmalıyız ?

Bu konuda sağlıklı bir şey söylemek mümkün değil !  Bazen organizasyondan 1 gün önce ararsınız ilgili aracımız müsait olur bazende 3 ay öncesinde o tarih rezerve olur ! Yani mümkün olan en kısa sürede rezerve etmeniz tavsiye edilir.

Nasıl rezervasyon yapabiliriz ?

Şirket yetkililerimizden bilgi aldıktan sonra  sizden telefonla veya e-mail yoluyla rezervasyon talebinizi rica ediliyor ve tarafınıza belli bir tarihe kadar opsiyonlu rezervasyon yapılıyor. Opsiyon tarihine kadar belirtilen ödeme yapıldığında detayları içeren bir form hazırlanıp size yollanıyor ve rezervasyon konfirme ediliyor.

Ödeme nasıl ve nereye yapılıyor ?

Ödeme aracı rezerve ettiğiniz tarihte nakit olarak ofisimize, yapılan görüşmelerde size bildirilen banka hesap numaralarımıza veya mail order formuyla kredi kartınızla yapabilirsiniz.

Kiraladığım araç arıza yaparsa ne yapılıyor ?

Araçlarımızın bakımları son derece titiz bir çalışmayla düzenli olarak yapılır. Ancak neticede bu hiç arıza yapmayacak anlamına gelmez. Çok nadiren olan bu durumda tarafınıza tahsis edilmiş aracın muadili olan bir başka araç hemen hizmetinizde olur.

Gelen araç fotoğrafını gördüğüm araç değildi ?

Bu mümkün değil… Tvitamini & TNV Grup her konuda olduğu gibi limuzin kiralama servisi konusunda da altyapısını dürüstlük ve samimiyet üzerine kurmuştur. Web sitesinde yer alan araç resimleri gerçek olup beğenilen araçların benzerleri değil kendileri hizmetinizde olur.

Uzun dönem kiralama hizmeti almayı düşünüyorum, fiyat değişir mi ?

Evet… Bu konu detaylar içerdiğinden ayrıca değerlendirilir

Bu gün benim hayatımdaki en önemli gün… Size güvenebilirmiyim ?

Kesinlikle… Ama söz uçar yaşananlar baki kalır. Umarız güzel bir anınız oluruz.

Bu son fiyatmıdır ?

konuşuruz