limuzin kiralama
c

Hakkımızda

 
 
 
 
 
 


HAKKIMIZDA


c
 

Çağdaş hayatın tüm güncel sorunlarınına karşın belki de yaşamı yeniden keşfetmek adına kendine zaman ayırabilen, bu değerli zamanların boşa gitmemesi ve hedefe yönelik en doğru servisleri almak için araştırma içinde olan ve belkide bir anlamda zamana yatırım yapan sizlerin, yani  hepimizin nasıl bir yapı ve kimlerle irtibatta olduğumuzu bilmek en doğal hakkımızdır. İletişim içinde olduğumuz kişi ve kurumları ne kadar çok tanırsak, haklarında ne kadar fazla bilgimiz olursa, şüphesiz duyacağımız güven ve gönül rahatlığımız da aynı ölçüde artacaktır.

Bu amaç doğrultusunda “TNV Grup Turizm” olarak profilimizi özetle bilgilerinize sunmak istiyoruz.


Farketmiş olduğunuz üzere farklı bir “” harfiyle başlıyor Kurumsal kimliğimiz.Bu  T   aslında bazılarımızın hayatına çoktan girmiş olan Tvitamini markasının tek başına simge olmuş baş harfi.

TNV Grup bünyesinde olan Tvitamini,  tamamen yaşadığı yeri yeniden keşfetme ve bu anlamda kültür bilincini geliştirmek arzusunda olan kendi insanımıza yönelik bir proje olarak ortaya çıktı.
Toplumların ve bireylerin nasıl bünyelerini korumak ve güçlendirmek için muhtelif vitaminlere ihtiyacı varsa  “ Tarihi ve Kültürel”  bilincimiz içinde  “T” vitamini ihtiyacı esprisinden yola çıkılarak isimlendirildi ve “Tvitamini”  markasıyla  değişik tarzda özel ilgi odaklı, tematik tur programları geliştirildi. İlerleyen dönemlerde sadece tur programlarıyla değil çeşitli konularıyla  “Tarihi ve Kültürel Temalar”  içeren büyük bir aile oldu.

Detaylı bilgi www.tvitamini.com


Tvitamini & TNV Grup yıllardır devam eden “Tarihi ve Kültürel”  temalı turizm faaliyetlerine, dahada genişleyen aile yapısı içinde kültür turları, tekne turları, gurme turları, toplantı organizasyonları,klasik otomobil ve limuzin kiralama projelerinide ekleyerek güven, zaman ve kalite anlamında çağdaş hizmetler vermeye devam ediyor…

TNV Grup olarak amacımız Tvitamini projesini oluşturduğumuz ilk gün olduğu gibi bugün de talep edilen servislerin en iyisini sunmak. Tarihe, kültüre, özel zevklere, hobilere, gezerek keşfetmeye en önemlisi bu anlayış içinde yapılan turizme gönül vermiş kişiler olarak  gelişerek yanınızda olmaya devam edeceğiz...

 Diğer web sitelerimiz

  1. www.tvitamini.com
  2. www.istanbulkulturturlari.com
  3. www.istanbultekneturlari.com
  4. www.gurmeturlari.com
  5. www.toplantiorganizasyonlari.com
  6. www.klasikotomobiller.com
  7. www.limuzinkiralama.com